Copy centrum a přehled nabízených služeb

V copy centru přijímáme osobně zakázky, zveme klienty na rozsáhlejší nebo složitější korektury a nabízíme řadu služeb. Jde zejména o kopírování, tisk dokumentů, skenování a vazbu dokumentů.

Kopírování

Kopírujeme černobíle a/nebo barevně, do velikosti A3 (297×420 mm). Drtivou většinu kopírování realizujeme na počkání, dovolí-li to aktuální vytížení. Větší objemy nebo složitější kopírování realizujeme po domluvě v nejkratším možném termínu.

Tisk dokumentů z donesených médií

Tiskneme barevně i černobíle do formátu SRA3 (320×450 mm) z donesených médií - CD/DVD, USB flashek, externích disků aj. Z paměťových karet přečteme XD, SD/MMC, SDHC, CF/MD a další. Data do objemu 5 MB možno posílat na e-mail info(zavináč)natiskneme(tečka)cz nebo prostřednictvím fileserverů (např. úschovna.cz nebo letecká pošta.cz. Značnou část tisků provádíme na počkání, pokud to dovolí aktuální vytížení.

Laminování listin

Laminujeme dokumenty až do velikosti A3 (297×420 mm). Používáme laminovací kapsy o síle 125 mikronů. Nelaminujeme dokumenty do přinesených vlastních laminačních fólií.

Vazba dokumentů

Vážeme dokumenty do různých druhů vazeb, podívejte se na kompletní přehled.

Skenování

Skenujeme na skenerech Canon a Konica Minolta až do velikosti formátu A3. Podle účelu volíme optimální nastavení od 100 do 1200 dpi. Skenery lze dobře využít i při převodu a hlavně zvětšování klasických (chemických) papírových fotek. Pokud je kvalitní předloha, jde dosáhnout bez dramatické ztráty kvality až čtyřnásobného zvětšení oproti originálu.

Formátování/řezání papíru

Formátujeme/řežeme papír na požadované rozměry. Maximální délka řezu je 65 cm.

Grafické práce, návrh/sazba dokumentů

Grafické práce, profesionální návrh dokumentu. Navrhneme pro Vás reprezentativní a především funkční letáky, plakáty, vizitky, loga, celkový vizuál firmy (CI) atd.

(x