Tisk letáků

Nabízíme kvalitní digitální nebo ofsetový tisk letáků. Podle účelu či cenového limitu nabídneme optimální řešení, tak abyste za své peníze dostali to nejlepší možné. Tiskneme na natírané nebo ofsetové papíry, černobíle, jednobarevně nebo celobarevně. Letáky tiskneme již od jednoho kusu, tiskneme i data připravená jinde. Umíme zajistit i roznos letáků v požadované lokalitě. Pokud to tisková fronta dovolí, zvládáme i expresní termíny. Zakázky rozesíláme po celé ČR i do zahraničí.

Věděli jste, že cena za roznos letáku je nejčastěji určena jeho váhou? Proto se vyplatí větší objemy tisknout na nižší gramáže - roznos je pak levnější.

Reklamní/produktové letáky

Leták pro prezentaci společnosti, produktu či služby. Levná tiskovina, která zároveň musí působit reprezentativním dojmem. Kromě prezentovaného produktu vypovídá hodně i o samotném zadavateli. Tiskne se v sérii od desítek kusů - typicky cílený roznos obchodními zástupci - až po řádově tisíce kusů pro potřeby veletrhů, výstav, kdy jsou letáky volně k odběru. Nejčastěji letáky tiskneme na gramáže od 115 g do 170/200 g. Pro běžné komerční letáky doporučujeme 135 g, což je rozumný kompromis mezi cenou, hmotnosti letáku a celkovým dojmem.

Luxusní letáky, kde primárně záleží na vzhledu a celkovém dojmu lze natisknout na ještě vyšší gramáže, typicky 250-300g, které mohou být navíc zušlechtěny laminací. Leták pak dostává podobu luxusní tužší karty a určitě zaujme už jen svým provedením.

Masové levné letáky

Najdou své uplatnění tam, kde potřebujete oslovit plošně velkou skupinu příjemců při co nejnižších nákladech a nevyžaduje se reprezentativní vzhled. Typicky se jedná o realitní činnost, např. známé lístečky "Koupím dům - volejte" nebo jednorázové prodejní akce "Vezeme kuřata - v 10.00 na návsi". Tyto letáky se tisknou většinou jednobarevně, jednostranně a na nižší gramáže od 75-80 g pro co nejnižší cenu jak letáku, tak následného roznosu.

Skládané letáky

Skládané letáky, nejčastě ve formě různých leporel, informačních letáčků, průvodců aj. Taktéž hromadná korespondence předsložená pro vkládání do obálek.