Tisk pozvánek

Nabízíme malonákladový tisk pozvánek ve všech běžných i atypických formátech. Pozvánky tiskneme prakticky v libovolném množství již od 1 ks. V základní nabídce tiskneme na lesklé nebo matné křídové papíry, pro luxusnější pozvánky můžeme nabídnout ražené strukturované kartony nebo exkluzivní iridiscentní kartony s opalizujícím efektem. V nabídce máme také materiály s perleťovou úpravou v různých vzorech. Materiály průběžně obměňujeme podle aktuální nabídky na trhu, na vyžádání Vám sdělíme aktuální nabídku.

Věděli jste, že každá jednotlivá pozvánka může být unikátní? Oslovte každého jménem natištěným přímo na "té jeho" pozvánce!

Pozvánky na výstavy, plesy, kulturní a společenské akce

Když jen plakát nestačí. Pozvěte VIP hosty na výstavu či kulturní akci osobně, ukažte vkusnou klasickou pozvánkou na matném křídovém papíře, že Vám na dané osobě a její účasti opravdu záleží. Chcete ještě lepší vzhled? Pozvánky je možné dále zušlechťovat laminací pro ještě lepší dojem.

Nejčastějším formátem je "DL" (99×210 mm) do podlouhlé DL obálky nebo formát A6 (105×148 mm) do klasické malé C6 obálky, ale umíme i atypické formáty.

Pozvánky na obchodní výstavy, veletrhy, předváděcí akce

Dejte vědět obchodním partnerům, že jste zde pro ně. Pozvěte je na veletrh, předváděcí akci. Připojte údaje o umístění Vaší prezentace, zajímavé body programu nebo s událostí spojené promo akce. Pozvánky mohou být unikátní. Každá tak může obsahovat jedinečné jméno, číslo, čárový nebo alfanumerický kód, QR kód, pořadové číslo (u slosovatelných pozvánek). Součástí pozvánky, pakliže slouží zároveň jako vstupenka může být i perforovaná část pro snazší odtržení.

Nejčastějším formátem je "DL" (99×210 mm) do podlouhlé DL obálky nebo formát A6 (105×148 mm) do klasické malé C6 obálky. Pozvánky tiskneme prakticky v libovolném množství již od 1 ks.

Pozvánky na narozeniny, oslavy, grilovačky, promoce

Máte narozeniny? Dokončili jste studium na škole? Chystáte letní grilovačku? Oslavte to s přáteli. Dejte jim vědět vkusnou nebo vtipnou pozvánkou, že se na ně těšíte. Máme širokou nabídku vzorů, barevných variant, šablon. Připravíme Vám i unikátní tematickou pozvánku, kterou nebude mít nikdo jiný.

Nejčastějším formátem je "DL" (99×210 mm) do podlouhlé DL obálky nebo formát A6 (105×148 mm) do klasické malé C6 obálky. Pozvánky tiskneme prakticky v libovolném množství již od 1 ks.