Výroba razítek

Navrhneme a připravíme Vám design razítka podle vašich přání, tak aby reprezentovalo Vaši firmu/osobnost. Neděláme jen klasická firemní razítka, ale také razítka s poněkud atypickou tématikou - tabulková razítka, razítka ve formě erbů, geocachingové značky či kaligrafická razítka - podpisy. Jsme schopni, při dodržení určitých zásad, vyrobit razítko podle různých předloh jako je kresba tužkou, jednodušší fotografie nebo jiná obrazová předloha.

Věděli jste, že standardní modely strojků a náhradních podušek TRODAT i COLOP držíme skladem? Značnou část servisních zásahů tak vyřešíme na počkání.

Razítka TRODAT

Jsme autorizovaní a certifikovaní poskytovatelé značkových razítek TRODAT. Razítka TRODAT jsou léty ověřené produkty s výborným poměrem cena/užitná hodnota. Poskytujeme kompletní servis spojený s razítky. Návrhem polymerů počínaje, přes prodej spotřebního materiálu a výměnou opotřebených štočků a polštářků konče. Nabízíme kompletní produkci TRODATu včetně, téměř nezničitelných, profesionálních kovových razítek, rychleschnoucích barev, speciálních UV inků aj.

Vícebarevná razítka TRODAT MCI

Posledním trendem v oblasti razítek, jsou inovativní vícebarevná razítka MCI (Multi Color Impression) . Jeden polštářek, a tím i otisk, může obsahovat libovolnou kombinaci barev, vybrat si můžete z 15 barevných odstínů: černá, červená, modrá, zelená, žlutá, mango, oranžová, bordó, bleděmodrá, azurová, fialová, hrášková, šedá, purpurová, hnědá. Za příplatek je pak možno namíchat libovolnou RGB barvu.

Razítka COLOP

Vedle zavedené značky TRODAT nabízíme i produkty konkurenčního COLOPu, který nabízí trochu jiný přístup, inovativní řešení a příjemné designové vychytávky. Každé razítko (strojek) má v základu až 4 barevné varianty, navíc můžete mít prostřednictvím obrázkových kartiček ImageCards personalizované strojky - můžete mít na razítku třeba vlastní fotografii :] Vlastní návrh si můžete vytvořit v online aplikaci a následně uložit jako PDF. Pokud nám toto PDF zašlete e-mailem, natiskneme a rovnou osadíme do razítka. Personalizované kartičky ImageCards Vám také rádi navrhneme.

Věděli jste, že do razítek COLOP jde vložit jako ImageCard třeba aktuální kalendář? Pořád jej tak budete mít na očích :)

Stáhněte si ve formátu PDF šablonky pro tvorbu ImageCards kartiček vkládaných do razítek COLOP: Colop 10, Colop 20, Colop 30, Colop 40, Colop 50 a Colop 60.

Razítka s klasickými dřevěnými roučkami

Vyrobíme Vám i klasická razítka s dřevěnými roučkami, která jsou svojí cenou dostupná téměř pro každého. Samozřejmostí je zpracování návrhu. Dřevěná razítka najdou uplatnění tam, kde končí běžná produkce razítkových strojků - nadrozměrná nebo atypická razítka po samosprávu (vidimace listin apod.),