Tisk svatebních oznámení a svatební servis

Nabízíme malonákladový tisk svatebních oznámení ve všech běžných i atypických formátech. Svatebka tiskneme prakticky v libovolném množství již od 1 ks. V základní nabídce tiskneme na lesklé nebo matné křídové papíry, pro luxusnější kousky můžeme nabídnout ražené strukturované kartony nebo exkluzivní iridiscentní kartony s opalizujícím efektem. V nabídce máme také materiály s perleťovou úpravou v různých vzorech. Materiály průběžně obměňujeme podle aktuální nabídky na trhu, na vyžádání Vám sdělíme aktuální nabídku. Svatebka lze doplnit mašličkami, průhlednými materiály, netradičním ořezem, děrováním, štrasováním Swarowski apod.

Svatební den je vyjímečnou záležitostí, a právě proto před hotovými šablonami preferujeme individuální přístup a grafické návrhy šité snoubencům přímo na míru.

Svatební oznámení

Nejčastějším formátem je "DL" (99×210 mm) do podlouhlé DL obálky nebo formát A6 (105×148 mm) do klasické malé C6 obálky. Mimo to nabízíme netradiční formáty přímo na míru podle představ snoubenců. Svatební oznámení tiskneme prakticky v libovolném množství již od 1 ks. Vzhledem k vyjímečnosti svatebního dne preferujeme před hotovými šablonami individuální přístup a návrhy řešené snoubencům přímo na míru.

Svatební noviny

Hitovka poslední doby. Zabavte svatebčany, např. když se Vy fotíte. Pikantérie z vašeho soužití, seznámení nebo jen zajímavosti o Vás dvou. To vše a mnohem víc může být náplní svatebních novin. Svatební noviny mohou mít různou podobu jak co do formátu/velikosti, tak do obsahu/formy. Dáte přednost bulvárnámu plátku s nejpikantnějšími, nejžhavějšími a "zaručeně pravými" informacemi, tradičním konzervativním a decentním novinám ve stylu New York Times nebo snad zvolíte něco úplně jiného? Možností jsou spousty, tiskneme digitálně od 1 ks. Maximální velikost po složení na finální formát je 225×320 mm, svatební noviny mohou být volně složené nebo šité na V1 vazbu na 2 skobky. U svatebních novin musí být počet stran dělitelný 4.

Tisk velkoformátových svatebních fotografií

Tiskneme digitálně velkoformátové fotografie na fotopapír až do velikosti A3 za velmi sympatické ceny (Cena za 1ks A3 je 15,- Kč vč. DPH).

Výroba svatebních placek

Věděli jste, že "reklamní" placky se jmény jsou stylový doplněk třeba pro svatebčany k myrtě? Hned tak víte s kým "z druhé strany" mluvíte, odpadá křečovité seznamování a zábava se může rozjet na plné obrátky! Navíc si pak každý host odnese domů památku na Váš vyjímečný den.

Magnetické svatební folie na auto

Vyrobíme stylové magnetické "polepy" na auto - magnetická tvarovatelná fólie s osazenou samolepkou. Nikdo nebude na pochybách, kdože má dnes velký den. Doporučujeme zjistit si dopředu, zda má plánované vozidlo plechové/kovové dveře. Magnetické fólie na plastu nedrží :)

Svatební SPZ

Je libo obligátní "ŽENICH", "NEVĚSTA" nebo následně "NOVOMANŽELÉ"? A co třeba datum svatby, jména snoubenců, srdíčka? Fantazii se meze nekladou. Plastový profil, který lze namáčknout/osadit do plastového rámečku na registrační značku.